XXX POWIATOWY KONKURS LITERACKO – PLASTYCZNY „GWIAZDKA TUŻ, TUŻ…”
Serdecznie zapraszamy laureatów na uroczyste podsumowanie konkursu plastyczno-literackiego: „Gwiazdka tuż, tuż…”,
które odbędzie się 19 grudnia 2023
w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej
w Wejherowie.
Na godz. 12.00 zapraszamy laureatów w kategorii:
kartka świąteczna i szopka.
Prace Plastyczne – kartki malarskie
Zofia Płukarska – SP nr 1 Luzino
Julia Cwalina – SP nr 10 Rumia
Zosia Thiel – SP nr 9 Wejherowo
Lena Musiał – MDK Rumia
Błażej Pienszke - SP nr 6 Reda
Marianna Sawczyn – SSP Rumia
Leon Dampz – SP nr 2 Luzino
Liliana Kreft – SP Wyszecino
Joanna Kwidzińska – SP Częstkowo
Alicja Kałędkiewicz – MDK Rumia
Agata Zaborowska – SP Częstkowo
Michalina Szlas – SP nr 6 Wejherowo
Roksana Boruch – SP nr 7 Rumi
Miloś Kasprowicz – Jandrić - SSP Rumia
Maria Labuda – SP Niepoczołowice
Zuzanna Meyer – GOK Luzino
Agata Kowal - Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących
i Słabosłyszących w Wejherowie
Alina Fiszer – SP Bolszewo
Svitlana Zamorska – PZS nr 4 Wejherowo
Michalina Kamieniak – SLO Rumia
Aniela Maszota – MDK Rumia
Kaja Wadlewska – PZS nr 3 Wejherowo
Martyna Skurat – PZS nr 4 Wejherowo
Szopka
Wiktoria Hewelt – SP Sychowo
Maja Przychodzeń – SP nr 11 Wejherowo
Jan Magierski – SP nr 9 Wejherowo
Michalina Surówka – SP nr 10 Rumia
Zuzanna Sikora – SP nr 1 Luzino
Agata Hinc – SP Kębłowo
Maria Trzebiatowska – SP nr 7 Rumia
Bartłomiej Labuda – SP Kębłowo
Anna Willma – SP nr 6 Wejherowo
Zuzanna Głodowska – SP Wyszecino
Wiktor Tadych – SP nr 6 Rumia
Wiktor Zaborowski – SP nr Częstkowo
Nikodem Kupniewski – SP Gościcino
Joanna Czerwionka – PZS Reda
Faustyna Szefka – PZS nr 3 Wejherowo
Dominika Okrój – PZS nr 4 Wejherowo
Na godz. 13.15 zapraszamy laureatów w kategorii:
grafika komputerowa i literatura – proza, poezja.
Grafika komputerowa
Małgorzata Orlikowska – SP Kębłowo
Nikola Selonke – SP nr 2 Bolszewo
Marta Budzisz – ZSP nr 1 Reda
Hanna Pobłocka – SP Gościcino
Lena Leyk – SP Kębłowo
Robert Biernat – SP nr 1 Luzino
Nikola Bieszke – SP nr 2 Bolszewo
Dominika Szymerowska – SP nr 2 Luzino
Artur Puzdrowski – SP Gościcino
Vasilisa Zinovik – SP nr 7 Rumia
Aleksander Pranszke – SP nr 11 Wejherowo
Karolina Plichta – SP nr 1 Luzino
Aleksandra Skwiercz – PZS nr 4 Wejherowo
Maja Kubisiak – PZS nr 1 Wejherowo
Franciszek Żełudkowski – PZS nr 1 Wejherowo
Szymon Bartoszewski – PZS nr 4 Wejherowo
Kacper Cieszyński – PZS nr 4 Wejherowo
Praca literacka: proza i poezja
Maja Kierznikiewicz – SP Sychowo
Julia Truchan – SP nr 2 Bolszewo
Emilia Sikorska – SP nr 2 Bolszewo
Zofia Jaszczak – SP nr 11 Wejherowo
Jakub Szlaszyński – SP nr 6 Rumia
Filip Zieliński – SP Gowino
Honorata Wittich – SP nr 1 Bolszewo
Julia Kaczykowska – PZS nr 4 Wejherowo
Katarzyna Grubba – PZS nr 3 Wejherowo
Antonina Marchewicz – SP nr 2 Bolszewo
Izabela Jabłonowska– SP nr 9 Wejherowo
Zofia Westfal – SP nr 9 Wejherowo
Nikodem Szreder – SP – Gościcino
Natalia Ślepowrońska – SP nr 11 Wejherowo
Karolina Plichta – SP nr 11 Wejherowo
Zuzanna Krausa – SP nr 11 Wejherowo
Zofia Bańko – SP nr 1 Luzino
Paulina Głowienka – PZS nr 4 Wejherowo
Antonina Rohde – PZS nr 1 Wejherowo
Gratulujemy laureatom i opiekunom!