Sierpień 20, 2024 Category : Komunikaty

Przedłużenie terminu nadsyłania prac w V Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Jana Trepczyka!

Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie informuje, że termin nadsyłania prac w ramach V Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Jana Trepczyka na tekst piosenki dla dzieci w języku kaszubskim został przedłużony do 31 sierpnia 2024 r..

Jeśli jeszcze nie zdążyli Państwo zgłosić swojej pracy, jest to doskonała okazja, aby wziąć udział w tym wyjątkowym konkursie, który nie tylko promuje kulturę kaszubską, ale także pozwala twórcom na wyrażenie swojego talentu w pięknym języku kaszubskim. Konkurs to niepowtarzalna szansa, aby przyczynić się do rozwoju kaszubskiej twórczości literackiej i wzmocnienia jej obecności w życiu dzieci.

Przypominamy, że na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe, a sam udział w konkursie to wspaniała okazja do pokazania swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców. Zapraszamy wszystkich piszących w języku kaszubskim do spróbowania swoich sił i przesłania swoich utworów.

Nie czekaj! Pióra w dłoń i stwórz coś wyjątkowego dla najmłodszych! Wszystkie szczegóły oraz regulamin konkursu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: https://www.muzeum.wejherowo.pl/d/aktualnosci/komunikaty/napisz-tekst-piosenki-dla-dzieci-konkurs-im-jana-trepczyka-5/?cat=6