Październik 16, 2024 Category : Komunikaty
Zdjęcie do newsa Promocja książki „Myśl polityczna Lecha Bądkowskiego” w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej

Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Samorząd Województwa Pomorskiego oraz Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie serdecznie zapraszają na wyjątkowe spotkanie promujące książkę „Myśl polityczna Lecha Bądkowskiego”, które odbędzie się:

23 października 2024 r. o godz. 17:00
Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie

Publikacja ta to kompendium twórczości publicystycznej Lecha Bądkowskiego, prezentujące jego niezłomne przekonania polityczne, które na przestrzeni lat nie straciły na aktualności. To niezwykła okazja, by zanurzyć się w myślach jednego z najważniejszych intelektualistów Kaszub i Pomorza, który poprzez swoje pisma wpłynął na wiele aspektów współczesnej polityki regionalnej.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Ogrody Literatury”, dofinansowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Organizatorem wydarzenia jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a partnerem Samorząd Województwa Pomorskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników literatury, historii i kultury regionu!