Katalog komputerowy w Muzeum

.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do korzystania ze zbiorów piśmienniczych Muzeum. Dział Literatury oraz Pracownia ds. opracowywania zbiorów bibliotecznych prof. Gerarda Labudy sukcesywnie wprowadza swoje książki  i czasopisma do katalogu on-line, dzięki któremu przeglądanie naszych zasobów jest jeszcze łatwiejsze.

Książki z lokalizacją MUZW – Bibl. prof. Labudy udostępniane są w Pałacu Przebendowskich i Keyserlingków na ul. Zamkowej 2a w Wejherowie.

Książki z lokalizacją MUZW – Dział Literatury udostępniane są w siedzibie Muzeum na ul. Wałowej 14a w Wejherowie.

Wszystkie pozycje udostępniane są na miejscu w czytelni.

W przypadku chęci skorzystania ze zbiorów pochodzących z kolekcji prof. Gerarda Labudy prosimy o wcześniejszą (minimum 24-godzinną) rezerwację pod numerem telefonu (58) 672-29-56 wew. 23.

zakładka  KATALOG ONLINE