Strona główna > Edukacja > wakacje i ferie > Wakacje w Muzeum 2014

Wakacje w Muzeum 2014

altalt

W dniach 7-11 lipca 2014 r. w naszym Muzeum odbyły się wakacyjne zajęcia warsztatowe. W zajęciach wzięło udział 40 dzieci klas 0-VI w 3 grupach wiekowych.

Skupiono się przede wszystkim na warsztatach o charakterze artystycznym i rozwijających umiejętności manualne oraz umysłowe m.in.: zajęcia muzyczne; farbowanie koszulek farbami do tkanin; zdobienie ceramiki farbami do porcelany; lepienie figurek oraz ozdób z gliny, plasteliny i modeliny; malarstwo różnymi technikami (plenery, malowanie dużych form, szkicowanie).

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia, podczas których dzieci wykonywały własną maskotkę (Kaszubiaczka) według wzorów przygotowanych przez p. Edytę Jankowską-Giermek.

altalt

altaltalt