Strona główna > Edukacja > wakacje i ferie > Wakacje w Muzeum 2014

Wakacje w Muzeum 2014

Wakacje w Muzeum 2014

altalt

altalt

W dniach 7-11 lipca 2014 r. w naszym Muzeum odbyły się wakacyjne zajęcia warsztatowe. W zajęciach wzięło udział 40 dzieci klas 0-VI w 3 grupach wiekowych.

Skupiono się przede wszystkim na warsztatach o charakterze artystycznym i rozwijających umiejętności manualne oraz umysłowe m.in.: zajęcia muzyczne; farbowanie koszulek farbami do tkanin; zdobienie ceramiki farbami do porcelany; lepienie figurek oraz ozdób z gliny, plasteliny i modeliny; malarstwo różnymi technikami (plenery, malowanie dużych form, szkicowanie).

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia, podczas których dzieci wykonywały własną maskotkę (Kaszubiaczka) według wzorów przygotowanych przez p. Edytę Jankowską-Giermek.

altalt

altalt

altalt

altalt

altalt

altalt

alt

altaltalt

altaltalt

szukaj

Noclegi w Wejherowie dostępne na Noclegowo.pl

Z naszymi zbiorami możecie się Państwo zapoznać na stronie Pomorskiej Biblioteki Cyfrowej: 

www.pbc.gda.pl/dlibra 


ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Idea projektu powstała kilka lat temu, a obecnie jest dobrym przykładem realizacji Programu Rozwoju Produktu Turystycznego Województwa Pomorskiego. W 2006 roku, dzięki pozyskaniu środków z konkursu PRO-TUR, udało się zjednoczyć użytkowników dworów i pałaców do wspólnej akcji promocyjnej. czytaj więcej
Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko Pomorskiej w Wejherowie jest

współprowadzone i dotowane przez
Samorząd Województwa Pomorskiegoprowadzone i finansowane przez
Powiat Wejherowski


Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Pomorsko-Kaszubskiej w Wejherowie, ul. Zamkowa 2a tel. 58 736 18 21, sekretariat@muzeum.wejherowo.pl